E-BOK

ELEKTRONICZNE BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o. informuje o udostępnieniu naszym kontrahentom dostępu do swoich danych, zarejestrowanych w systemie czynszowym (np. salda zaległości, wielkość opłat, informacje, dokumenty).

Krótka instrukcja jak korzystać z systemu.

  1. Należy w przeglądarce internetowej w polu adresowym wpisać: https://ebok.pgm.zyrardow.pl
  2. Pojawi się okno logowania do systemu:
  1. Wpisujemy nazwę użytkownika (identyfikator w postaci 8 cyfr) oraz jednorazowe hasło otrzymane
    z PGM.
  2. Po zalogowaniu system poprosi o zmianę hasła. Wymagane jest co najmniej 7 znaków (maksymalnie 20 ), w tym: co najmniej jedna duża litera, co najmniej jedna mała litera i co najmniej jedna cyfra. Zalecamy używanie dodatkowo znaków specjalnych ( np. <, >, ?, * itp.)

W przypadku utraty hasła już zmienionego przez użytkownika, należy powtórnie zgłosić się do PGM.

W sytuacji, gdy kontrahent posiada więcej niż jeden lokal, istnieje możliwość – na życzenie klienta – połączenia wszystkich kartotek w ramach jednego e-konta.

Ponadto informujemy, iż wpłaty/przelewy dokonane na indywidualne rachunki bankowe mogą być księgowane do 7 dni roboczych po dokonaniu wpłaty/przelewu. Natomiast wpłaty/przelewy dokonane na rachunek bankowy ogólny mogą być księgowane do 7 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, w którym dokonano wpłaty/przelewu.

Odsetki od zaległości w opłatach będą naliczane/księgowane na kartoteki lokatorów dopiero po zaksięgowaniu wszystkich wpłat oraz naliczeń.

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do wpłat na indywidualne rachunki bankowe.

Wszystkich dodatkowych informacji udzielą Państwu pracownicy w Punkcie Obsługi Mieszkańca:

Adres: ul. 1 Maja 58
tel. 46 855 05 45