Brawo Panie Prezydencie !!!!

NIE MA PODWYŻEK ❌❌❌ DLA KUPCÓW z Targowiska Miejskiego❗

👉Po przeanalizowaniu stanowiska osób handlujących na żyrardowskim targowisku, którzy zgłaszali problemy związane z wysokimi kosztami💵 prowadzania swojej aktywności handlowej, Lucjan Krzysztof Chrzanowski – Prezydent Miasta Żyrardowa podjął decyzję o przywróceniu stawek czynszu dzierżawy gruntów obowiązujących w 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ r.

➖ Mając na uwadze szalejącą inflację i wszechobecną drożyznę, trudną do udźwignięcia dla wielu żyrardowskich rodzin, zdecydowałem, że nie będzie podwyżki opłat ➖ mówi Lucjan Krzysztof Chrzanowski. ➖ Mam świadomość, z jakimi problemami borykają się obecnie drobni przedsiębiorcy, w tym kupcy utrzymujący często całe rodziny z handlu na naszym targowisku.

Prezydent zobowiązał także Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej ,,Żyrardów”, zarządzające targowiskiem, do podjęcia odpowiednich czynności mających na celu obniżenie opłat za energię elektryczną. Spółka wystąpiła do dostawcy energii elektrycznej o zastosowanie instrumentów przewidzianych w rządowej tarczy antykryzysowej, co w konsekwencji pozwoli na dokonanie korekty zapłaconych rachunków za korzystanie z tej energii.

➖ Tam, gdzie możemy i jak możemy, będziemy wspierać🤝 mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców w udrękach życia codziennego ➖ podkreślił prezydent.